Prorok - pokazy grupoweNa rozkaz wydany z góry – szpiegowany, śledzony i nagrywany. W opozycji do władzy, na czele narodu stawiał opór machinie komunistycznej, a wszystko to na tle ważnych dla kraju wydarzeń historycznych. Fragmenty tajnych archiwów z podsłuchów w ramach akcji pod kryptonimem „Prorok” ujrzały światło dzienne.


Kontakty w sprawie rezerwacji grupowych


Prorok

Edukacja

Film „Prorok” posiada walory edukacyjne, które warto wykorzystać w nauczaniu zarówno na etapie szkoły podstawowej (religia, klasy 7+) jak i szkół ponadpodstawowych (historia). 
Aby ułatwić przeprowadzenie zajęć, przygotowane zostały materiały edukacyjne z obu przedmiotów, które mogą Państwo pobrać na niniejszej stronie: 
https://sprzedaz.tvp.pl/64708176/prorok 

SEANSE GRUPOWE – nie tylko dla szkół

Na seanse grupowe zapraszamy wszystkich, nie tylko szkoły. Zachęcamy do organizacji grup przy domach kultury, uniwersytetach trzeciego wieku oraz przy parafiach. 
 
Służymy wsparciem w organizacji seansów grupowych w polskich kinach. Aby ułatwić Państwu ten proces zachęcamy do postępowania według poniższych wskazówek: 

  1. Zadzwoń lub wybierz się do kina, w którym chciałbyś zorganizować seans grupowy i zapytaj ile wynosi minimalna wymagana liczba widzów na takim seansie.
  2. Zapytaj o możliwe terminy i godziny projekcji. Pamiętaj by zostawić sobie tydzień lub dwa tygodnie na zebranie chętnych. Jeśli to możliwe, zarezerwuj wstępnie termin.
  3. Zbierz grupę chętnych do udziału w seansie. 
  4. Potwierdź w kinie chęć udziału i podaj liczbę zebranych widzów 

W międzyczasie kino będzie z nami w kontakcie by uzyskać dysk z filmem. 

 W razie problemów czy wątpliwości, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: (22) 54 75 244