XXVII Targi Wydawców Katolickich

XXVII Targi Wydawców Katolickich


Tegoroczne Targi Wydawców Katolickich, odbędą się w dniach od 29 września do 2 października (od czwartku do niedzieli włącznie) w Arkadach Kubickiego, na Zamku Królewskim w Warszawie. Organizowane ą od 27 lat przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich. Jest to atrakcyjne Święto Dobrej Książki, w ramach którego odbywają się interesujące spotkania autorskie, także pokazy filmów zrealizowanych przez Telewizję Polską. 

Uroczyste otwarcie TWK odbędzie się w czwartek, o godz. 12.00 na Zamku Królewskim w Warszawie. 

Przez cztery dni, w sali kinowej, będzie można obejrzeć ciekawe filmy, w tym kinowe, które będą prezentowane przez Telewizję Polską, m.in. o Papieżu Janie Pawle II ( Szklany dom, autorstwa Pauliny Guzik, pokaz jest w sobotę w godz.: 17.00 – 18.30); Prymasie Tysiąclecia ( Zakochany Prymas, autor: Jacek Tarasiuk, niedziela, godz.: 13.00-14.30) czy popularny film kinowy Nędzarz i madame, o bracie Albercie Chmielowskim, autorstwa Witolda Ludwiga, godz. 14.30-17.30, niedziela) oraz wiele innych. 

Z kolei na stoisku nr 99 Telewizji Polskiej, w Arkadach Kubickiego, można kupić znakomite wydawnictwa, w tym DVD z filmami kinowymi.