Rusza licencjonowanie pokazów publicznych meczów UEFA EURO 2020!

Informujemy, że Telewizja Polska S.A. rozpoczyna właśnie proces udzielania zgód i licencji dla pokazów publicznych meczów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2020. Wszelkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.licencje.tvp.pl.

LICENCJE.TVP.PL
Tym samym organizatorzy Stref Kibica w miejscach takich jak bary, puby, restauracje, hotele, pokazy miejskie czy inne imprezy plenerowe będą mogli (w zgodzie z najnowszymi wytycznymi epidemiologicznymi) podejść do organizacji pokazów tego wyjątkowego wydarzenia sportowego. Mamy nadzieję, że będzie to pierwszy duży krok w ramach powrotu do tak upragnionej przez wszystkich rozrywki w szerszym gronie, a także pomoże w reaktywacji działalności gospodarczej wielu podmiotów. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z zasadami organizacji pokazów publicznych, przepisami i wytycznymi UEFA oraz cennikiem zgód i licencji, które kompleksowo przedstawiamy na stronie www.licencje.tvp.pl.
Przypominamy, że Telewizja Polska S.A. jest wyłącznym reprezentantem UEFA w procesie udzielania licencji i zgód dla pokazów wszystkich meczów UEFA EURO 2020. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: licencje@tvp.pl oraz numerem telefonu 601 600 601. Z kibicowskimi pozdrowieniami! Dział Krajowej Sprzedaży Licencji i Praw Biuro Sprzedaży i Współpracy Międzynarodowej.