Ruszyła sprzedaż biletów na "Star Voice. Gwiazdy mają głos!"

Zobacz na żywo nowe muzyczne show Star Voice. Gwiazdy mają głos! Zapraszamy do wzięcia udziału w nagraniach na żywo, które będą się odbywać od 28 lutego, w każdy piątek w studiu TRANSCOLOR pod Warszawą.

Star Voice. Gwiazdy mają głos!
Od 28 lutego, w każdy piątek, o godz. 20:35 w wyjątkowym show „Star Voice. Gwiazdy mają głos” aktorzy, dziennikarze i sportowcy będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrodę w wysokości 200 tys. zł., którą przekażą na cele charytatywne. 

Uczestnikami pierwszej edycji programu będą m.in.: Aleksandra Szwed, Robert Koszucki, Jacek Lenartowicz, Marcin Urbaś, Monika Pyrek, Beata Chmielowska-Olech oraz Tadeusz Chudecki.

Ich występy oceniać będzie jury w składzie: niekwestionowana królowa czeskiej estrady, Helena Vondraczkowa; znakomita piosenkarka, Majka Jeżowska oraz jeden z najpopularniejszych artystów kabaretowych, Mariusz Kałamaga. Jury oceni każdy występ, jednak to widzowie zadecydują, który artysta zwycięży w danym odcinku i otrzyma 10 tys. zł na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Po raz pierwszy w roli prowadzących zobaczymy Michalinę Sosnę i Mariusza Czerkawskiego. O choreografię zadba znany z popularnych programów tanecznych Tomasz Barański. Nie zabraknie też pięknych kostiumów, scenografii i spektakularnych efektów pirotechnicznych. 

Premiera muzycznego show „Star Voice. Gwiazdy mają głos” 28 lutego, o godz. 20:35 na antenie TVP2.

TVP planuje dodatkowo sprzedaż biletów dla publiczności na to wydarzenie. Informacje już wkrótce na naszych stronach.