Wakacyjna oferta Biura Handlu TVP S.A.

Wakacyjna oferta Biura Handlu TVP S.A.

fot.TVP
Wakacje. Czas odpoczynku od nauki i szkoły, czas urlopów w pracy, czas, który można spędzić w gronie rodziny lub przyjaciół.

Cieszymy się, mogąc zaprezentować Państwu nadzwyczaj bogatą ofertę wakacyjną Biura Handlu TVP S.A., skierowaną do odbiorców w każdym wieku. Wśród naszych propozycji znajdują się zarówno bajki i programy edukacyjne dla dzieci i młodzieży, jak i doskonale znane i lubiane filmy i seriale, mające już charakter kultowych. Najmłodszych odbiorców z pewnością zaciekawi historia ich rówieśników, przedstawiona w uhonorowanym na wielu festiwalach serialu „Magiczne drzewo”. Tosia, Filip i Kuki przypadkiem odnajdują niezwykłe krzesło. Niezwykłe, bo posiadające moc spełniania życzeń. Jak się później okazuje, powstało ono z drewna pochodzącego z Magicznego Drzewa. Dzieci wyruszają w fascynującą podróż…

Kolejna propozycja o charakterze kina familijnego to zabawny i ciepły serial „Hotel pod Żyrafą i Nosorożcem”. To opowieść o sympatycznej rodzinie z trójką dzieci, która wskutek nieoczekiwanego splotu okoliczności postanawia założyć… hotel dla zwierząt. Każdy odcinek jest poświęcony perypetiom związanym z innym zwierzakiem.

Serialu „Wojna domowa” chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Przekomiczna Irena Kwiatkowska i niezapomniany Kazimierz Rudzki jako rodzice Pawła, Alina Janowska jako pełna werwy, atrakcyjna ciotka i Andrzej Szczepkowski, dystyngowany, o wspaniałym poczuciu humoru wujek Anulki, wreszcie zabawny Jarema Stępowski, który zbierał suchy chleb dla konia… To plejada bohaterów, którzy od lat pozostają w pamięci milionów widzów.