Telewizja Polska S.A. przedłuża proces udzielania licencji i zgód na organizację pokazów publicznych meczów Mistrzostw Świata

W związku z dużym zainteresowaniem dotyczącym pokazów meczów Mistrzostwa Świata w piłce nożnej FIFA – KATAR 2022, Telewizja Polska, jako jedyny uprawniony do tego podmiot na terenie Polski, przedłuża możliwość uzyskania pozwoleń na organizację Stref Kibica do ostatniego dnia Mistrzostw (tj. do 18.12.2022 r.).

FIFA Katar 2022

Organizatorzy Stref Kibica, od samorządów po lokalne gastronomiczne będą mogli wypełniać specjalny formularz zgłoszeniowy przeznaczony zarówno dla organizatorów stref komercyjnych, jak również pokazów niekomercyjnych także w trakcie trwania Mundialu.

Każdy podmiot organizujący pokaz publiczny meczów Mistrzostw Świata w Katarze zostaje wpisany na Oficjalną Listę Stref Kibica, która dostępna jest pod adresem: https://licencje.tvp.pl/62976557/lista-stref-kibica

Wszelkie informacje i formularz zgłoszeniowy dostępne są na specjalnej stronie internetowej www.licencje.tvp.pl w zakładce Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA – KATAR 2022.