Turniej BNP Paribas Poland Open

Biuro Sprzedaży i Współpracy Międzynarodowej Telewizji Polskiej rozpoczęło proces udzielania zgód sygnałowych dla organizatorów pokazów publicznych Turnieju BNP Paribas Poland Open, który odbędzie się w dniach 25-31 lipca 2022 w ramach cyklu WTA 250 na kortach Legia Tenis&Golf przy ul. Myśliwieckiej 4A w Warszawie. W singlu kobiet udział weźmie obecna liderka rankingu WTA Iga Świątek.

Turniej
Turniej WTA 250 organizowany w Polsce jest jednym z trzydziestu tej rangi zawodów rozgrywanych na świecie w ciągu roku. Organizatorem turnieju jest firma Tennis Consulting, a głównym nadawcą telewizyjnym będzie Telewizja Polska S.A.

TVP jako partner medialny wydarzenia Turniej BNP Paribas Poland Open ma wyłączne prawa do udzielania zgód i licencji do publicznych pokazów wybranych meczów. Podmioty takie jak puby, bary, restauracje, samorządy, które planują pokazać zmagania sportowców w ramach tego wydarzenia w przestrzeni publicznej, zobowiązane są do pozyskania zgody sygnałowej od Telewizji Polskiej.

Proces pozyskania zgody polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego na stronie www.licencje.tvp.pl (zakładka turniejowa) oraz opłacenia stosownego pakietu. TVP Sport planuje transmitować 18 meczów, w tym finałowy. Pojedyncze spotkania będą dostępne w TVP2. 

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy dla Turnieju BNP Paribas Poland Open znajduje się na stronie www.licencje.tvp.pl.