Ruszyła sprzedaż biletów na program "Star Voice. Gwiazdy mają głos!"

Telewizja Polska S.A. po raz pierwszy rozpoczyna sprzedaż biletów na organizowane przez siebie nagrania na żywo. Pionierski projekt dotyczyć będzie muzycznego show „Star Voice. Gwiazdy mają głos”, którego nagrania odbywać się będą od 28 lutego

Star Voice. Gwiazdy mają głos
Telewizja Polska S.A. po raz pierwszy rozpoczyna sprzedaż biletów na organizowane przez siebie nagrania na żywo. Pionierski projekt dotyczyć będzie muzycznego show „Star Voice. Gwiazdy mają głos”, którego nagrania odbywać się będą od 28 lutego, w każdy piątek, w studiu TRANSCOLOR pod Warszawą. 

W programie Star Voice. Gwiazdy mają głos aktorzy, dziennikarze i sportowcy będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrodę w wysokości 200 tys. zł., którą przekażą na cele charytatywne. Jury oceni każdy występ, jednak to widzowie kanału TVP2 zadecydują, który artysta zwycięży w danym odcinku i otrzyma 10 tys. zł na wybrany przez siebie cel charytatywny. 

Po raz pierwszy w roli prowadzących zobaczymy Michalinę Sosnę i Mariusza Czerkawskiego. O choreografię zadba znany z popularnych programów tanecznych Tomasz Barański. Nie zabraknie też pięknych kostiumów, scenografii i spektakularnych efektów pirotechnicznych. 

Występy uczestników oceniać będzie jury w składzie: Helena Vondraczkowa - niekwestionowana królowa czeskiej estrady, Majka Jeżowska - znakomita piosenkarka, Mariusz Kałamaga - jeden z najpopularniejszych artystów kabaretowych. Pełna lista uczestników zostanie opublikowana wkrótce! 

Bilety w cenie 30 PLN można nabyć na każdy program już teraz w serwisie ebilet.pl. Nie dotyczy to finałowego odcinka, na którego wejściówki będą dostępne dopiero w maju (15 maja przewidywany jest wielki finał). Organizatorzy przewidzieli także bilety rodzinne ze zniżką 25% - wejście z biletem czteroosobowym wymaga, aby wszystkie osoby korzystające z pakietu wchodziły na wydarzenie w tym samym momencie. 

Dodatkowe informacje o biletach dostępne są na stronie BILETY.TVP.PL

Uczestnikami pierwszej edycji programu będą m.in.: aktorka Aleksandra Szwed (aktorka), Miss Polonia 2018 Milena Sadowska, aktor Robert Koszucki, aktor Jacek Lenartowicz, sportowiec Marcin Urbaś, sportsmenka Monika Pyrek, prezenterka informacji Beata Chmielowska-Olech, aktor Tadeusz Chudecki, aktor Aleksiej Jarowienko, aktor Marcel Sabat i dziennikarz sportowy, prezenter Przemysław Babiarz.