TVP ABC – Urodziny na Piątkę!

15 lutego TVP ABC obchodzi swoje 5. urodziny – Urodziny na Piątkę! Z tej okazji Antena przygotowała dla najmłodszych widzów wspaniałe atrakcje: 300 nagród do wygrania w urodzinowym konkursie oraz fantastyczne niespodzianki w postaci najlepszych bajek i programów.

TVP ABC – Urodziny na Piątkę!
Świętowanie z TVP ABC rozpocznie się już od samego rana! Co godzinę od 9.00 do 18:00 na stronie internetowej abc.tvp.pl ukazywać się będą pytania konkursowe. W urodzinowej zabawie pośród 300 nagród, znajdą się m.in.: gry planszowe, układanki, książki oraz ulubione przez najmłodszych pluszaki – literki z alfabetu TVP ABC oraz inne gadżety. 

Od godziny 15.00 do 19.00 na antenie TVP ABC prezentowane będą specjalnie wybrane na ten wyjątkowy dzień wspaniałe bajki i programy. Blok rozpocznie pierwszy odcinek nowej, edukacyjnej serii „Nieziemscy”, a tuż po nim od godz. 15.25 najmłodsi widzowie TVP będą mogli obejrzeć trzy odcinki serialu animowanego „Strażak Sam”. Scooby Doo będzie rozwiązywał zagadki w dwóch odcinkach serii „Scooby Doo Show” od godz. 16.00. O godz. 17.00 obejrzymy historię wspaniałej przyjaźni chłopca i kudłatego, bardzo mądrego psa o imieniu Bella („Bella i Sebastian”). O 17.40 z widzami spotka się urocza „Mała Marinette”, a o 18.00 rozpocznie się seria czterech odcinków animacji „Robot Trains”. 

 „Bella i Sebastian” i „Robot Trains” to nowe produkcje, które widzowie TVP ABC będą mogli obejrzeć już od marca w wiosennej ramówce. 

 Z okazji piątych urodzin TVP ABC została wydana także płyta „TVP ABC – Przeboje na 5!”, zawierająca takie hity, jak: „Kolorowe kredki”, „Mydło lubi zabawę”, „Zabiorę brata”, „Kropelka złotych marzeń, „Rodzina Treflików”, „Piosenka z ogonkiem”, „Na wyspach Bergamutach”, „Moja fantazja” i wiele innych fantastycznych przebojów. 

 Świętujcie razem z nami!